Yaşam

Adilge Dilber Trendine Vuruldu

Fragmanıyla sansasyon yaratan İnci Taneleri dizisinin Dilberi Hazar Ergüçlü’nün pavyon dansı her geçen gün sosyal medyada trend olmaya devam ediyor.

Fragman ilgi görürken Dilber elbisesinin stokları tükendi.

Inci Boncuk

Bu durumdan rahatsız olan Adilge ise şu sözlerle tepki gösterdi: “Babamın yıllar önce bir hastası vardı. Şiddete maruz kalmak, karnına vurmak kadını kanser etti. Babam kanser olduğunu açıklayınca kadın dedi ki: Doktor, ben aslında kanser hastasıyım. Yıllardır ölmek için mi yaşadım? Artık bu pavyon dansını mutlaka duymuşsunuzdur diyenler var. Evet, bayanlar belli ki ünlü bir dansı taklit etmek ya da o elbiseyle cinsel olarak arzulanmak istiyorlar. Kişisel tercihler hakkında ne söyleyebiliriz? Ama belki de elbisenin sadece elbise olmadığını, dansın sadece dans olmadığını hatırlatmak lazım. Dans ettikleri köşkün kültürü binlerce kadının acılarıyla yüklü. Yani dans ederken farkında olmadan bu acılara basıyorsunuz. Dilber dizisinin tanıtımında bir söz vardır: Herkes yer içer, hesabı Dilber öder. Aynen öyle. Bu trendler gelip geçecek, tüketilecek, gülünecek ve keyif alınacak. Hesabı Gerçek Dilberler ödeyecek. Ve belki de hayatlarıyla.”

Yılmaz Erdoğan’ın Azem Yücedağ karakterini hem yazıp hem de canlandıracağı İnci Taneleri dizisi 25 Ocak’ta Kanal D’de başlıyor.

Hazar Ergüçlü

İnci Taneleri TV Dizisinin Konusu

Pearl Grains, hapisten çıktıktan sonra hayatını yeniden kurmaya çalışan bir adamın hikayesini anlatıyor. Azem Yücedağ, cezaevinde geçirdiği yılların ardından özgürlüğüne kavuşur. Acı dolu bir geçmişe sahip olan Azem, taşıdığı büyük sır ve hayatın yüküyle umudun peşinde koşarken, kolyesinden kopup her yere dağılan incileri bir araya getirebilecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu