Haber

Bilecik Belediyeler Birliği ve Bayırköy Belediye Başkanı Ankara’yı ziyaret etti

Bilecik Belediyeler Birliği ve Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman, bazı ziyaretlerde bulunmak üzere Ankara’ya gitti.

Bayırköy Belediyesi Meclis üyeleri ile AK Parti Kadın Kolları yönetim kurulu üyeleri ve Başkan Yaman, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne ilk ziyareti gerçekleştirdi. Heyet, Sağlık Bakan Yardımcılığı görevi yaptığı dönemde ilçe halkının Bayırköy’e verdiği destek nedeniyle çok sevdiği AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir’i ziyaret ederek mecliste hatıra fotoğrafı çektirdi.

Başkan Yaman, Milletvekili Eldemir’in Bilecik, ilçe ve beldelerde bakan yardımcısı olduğu dönemde büyük vakıfları ve yatırımları olduğunu belirterek, “AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir bizi çok iyi karşıladı. Her zaman sorunlarımızla ilgilenen milletvekilimize birkaç proje sunduk. Projelerimizi her zaman destekleyeceklerini söyledi. Ben de her zaman olduğu gibi milletvekillerimize sıcak destekleri için en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Daha sonra heyet, aslen Bilecikli olan AK Parti Genel Merkez’e geçti. AK Parti İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Ali Zengin’i makamında ziyaret etti. Başkan Yaman, Zengin’e yeni görevinde başarılar diledi. – BİLECİK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu